Новинки

Світ розваг у місті Лева

Зображення: 
Тури з Волочиська

Поїздка у Львів – це мрія кожного українця, який цінує свою країну з її звичаями, пам′ятками та незвичайною історією. Для малечі та її батьків у Львові теж можна знайти безліч розваг та отримати море позитивних емоцій та вражень! Даний тур сповнений нових цікавих об"єктів та локацій, у яких ви ще не бували! Ідьмо відвідувати новинки разом з нами!  

Меджибіж + Летичів

Зображення: 
Тури з Волочиська

У Меджибожі розташований один з найкраще збережених замків України. Він змінював протягом століть своїх власників та риси, проте залишився пам`яткою, що притягає туристів з різних куточків україни. Місце, що просто захоплює дух! Після цікавої екскурсії по замку буде можливість посмакувати смачнючою рибною юшкою. А вже після трапези в замку помандруємо до міста Летичів, де поринемо у атмосферу його не менш видатних та цікавих місць!

Тараканівський форт + Тунель кохання

Зображення: 
Тури з Волочиська

Запрошуємо відвідати цікавий, пізнавальний, дещо екстремальний та 100% романтичний тур. Відвідаємо овіяний легендами століть Тараканівський форт, а також поринемо у Тунель кохання та зробимо там незабутні фото!

Програма туру:

Дністер (відпочинок біля річки)

Зображення: 
Тури з Волочиська

Влітку всі прагнуть якнайшвидше дістатися до води. Для когось це обов’язково має бути море з пляжем, а хтось у захваті від найкоротшого перебування на річці, де можна отримати море адреналіну від купання, захопливої риболовлі, пізнавальних і вражаючих екскурсій, розваг на водному плесі річки, затишних і теплих посиденьок за шашликом біля ватри у колі друзів.

Маліївці "Подільська Швейцарія"

Зображення: 
Тури з Волочиська

Неймовірно мальовничий куточок на Поділлі. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою. Але головна атракція Маліївців - 18-метрова скеля з водоспадом і печерним гротом.

Сторінки