Чернівці - український Париж

Тури з Волочиська

Чудові архітектурні ансамблі, сотні пам’яток, бруківка, літні тераси кав’ярень, загадкові дворики, вінтажні тролейбуси, написи на стінах, вуличні музиканти, крамнички сувенірів, назви вулиць (Бетховена, Міцкевича, Шіллера, Заньковецької та ін.), простори та історії роблять атмосферу міста неповторною!

Програма туру:

1. Виїзд з м. Волочиськ о 06.00

2. Оглядовий майданчик на Дністровський каньйон

Цікава назва «Хрещатик» - не єдина родзинка села в Чернівецькій області. Тут, на високому і крутому березі річки Дністер, знаходиться природний оглядовий майданчик. Без будь-яких технічних засобів звідси можна помилуватися унікальним географічним явищем - меандрові Дністра. З Хрещатицького оглядового майданчика можна побачити унікальне природне явище, яке називається меандр Дністра. Це величезний підковоподібний поворот річки. Вигин русла в одному місці становить майже 360 градусів. Серед трикілометрового меандру лежить містечко Заліщики. Візуально здається, що воно розташоване на острові.

3. Пішохідна екскурсія по місту

Історична забудова старого міста – це цілісний, майже недоторканий ансамбль XIX – початку XX століть, відомий своїми стильними сецесійними будовами, створеними представниками віденської школи модерну Отто Ваґнера. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. 

Чернівці називають «містом площ». Їх тут правді багато. Та на центральній площі побувати потрібно обов’язково. Варто прийти сюди рівно о 12 годині. Саме в цей час на вершину міської Ратуші здіймається трубач у гуцульському костюмі, який виконує знану Марічку – гімн Буковини.

4. Чернівецький університет

Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.

 

Чернівці називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «українською Прагою». Це гарне місто для прогулянок та естетичної насолоди.  Запрошуємо Вас дослідити красоти цього вражаючого міста з нами, адже Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Екскурсії музей
екскурсії Чернівці
екскурсія Заліщики
Екскурсії музей
університет чернівці
Екскурсія
музей чернівці
Екскурсія для дітей
музей екскурсія для дітей
екскурсії
Екскурсії з Волочиська
Тури в Чернівці
екскурсія для школярів
шкільні екскурсії
собор чернівці
кобилянська чернівці
пам`ятник мілосу
вірменська церква
церква чернівці
Екскурсії з Волочиська
пам`ятник чернівці
ратуша чернівці
площа чернівці
площа чернівці
екскурсія чернівці
церква чернівці
університет чернівці
резиденція чернівці
заліщики екскурсія
заліщики оглядовий майданчик
дністровський каньйон
дністровський каньйон
дністровський каньйон
оглядовий майданчик
тюльпани чернівці
тюльпанове поле екскурсія
мамаївці тюльпани
мамаївці екскурсія
мамаївці поле тюльпанів
тюльпани буковина
буковина поле тюльпанів
квіти екскурсія
квіти чернівці