Пасажирські перевезення по Україні та Європі

Mersedes Sprinter Extra Long

Наші екскурсії обслуговують автобуси на  19, 21, 43, 50 чол. Вид транспорту залежить від кількості туристів по тому чи іншому маршруту. Також ми надаємо послуги з пасажирських перевезень на Ваші потреби: весілля, день народження, конференції, корпоративні, паломницькі поїздки.

Автобус Setra 315 HD - 50 місць. Хороший комфортабельний автобус у якому є: розкладні сидіння з підлокітниками, зручні, оригінальні; DVD, MP3, мікрофон; склопакети, батареї по салону, кліматконтроль; велике багажне відділення.

Автобус Setra 312 HD - 43 місця. Хороший комфортабельний автобус у якому є: розкладні сидіння з підлокітниками, зручні, оригінальні; DVD, MP3, мікрофон; склопакети, батареї по салону, кліматконтроль; велике багажне відділення.

Mersedes Sprinter Extra Long - 21 місце, розкладні сидіння оснащені пасками безпеки, підлокітниками, приємного бежевого кольору; DVD, MP3, мікрофон; підсвітка салону у трьох кольорах, склопакети, два панорамних люки, додаткова пічка, кондиціонер; багажне відділення; шумоізоляція

Автобус в гарному стані технічному і візуальному. Водії з досвідом роботи на автобусах, приємні та чемні. Будемо раді співпраці з Вами. Автобуси на 19, 21, 43, 50 місць.

Mersedes Sprinter Extra Long
Mersedes Sprinter Extra Long
Mersedes Sprinter Extra Long
Автобус Setra 315 HD - 50 місць.
Автобус Setra 315 HD - 50 місць.
Mersedes Sprinter на 19 чол.