«Золота підкова Львівщини»

Екскурсія найпопулярнішими замками Львівіщини допоможе Вам відчути лицарський дух та атмосферу історичної України. Перед Вами відчинять двері - Золочівський, Підгорецький та Олеський замки, в яких Ви побачите містичні камені тамплієрів з нерозгаданими надписами, одну з найкращих виставок дерев`яних скульптур, почуєте романтичні та трагічні розповіді про життя мешканців замків і, звичайно, познайомитеся з привидами із Олеського та Підгорецького замків!

Програма туру:

Виїзд з м. Волочиськ о 08.30

1. Золочівський замок

Замок Якуба Собєського побудований у 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собєського був відновлений і оздоблений творами мистецтва. Від багатого спадку у 1801 році залишилося небагато - лише невеликі землі з замком. Відтоді кілька разів змінювались власники, поки замок не став власністю держави. На замковому дитинці розташований Великий палац, в якому відкрито експозицію інтер'єрів ХVІІ ст. та зали історії.

2. Китайський палац у Золочеві

В кінці сімнадцятого століття король Польщі Ян III Собеський для своєї дружини звів на території Золочівського замку – Китайський палац. В експозиційних залах Китайського палацу можна побачити більше двохсот творів образотворчого мистецтва різних періодів і скульптур. У палаці зберігаються археологічні експонати, які відображають мистецтво і мистецтво різних континентів Африки і Азії. Найбільш важливими історичними експонатами можна вважати мумію, фрагменти єгипетських саркофагів, японську графіку, лакові вироби і різні тканини починаючи з сімнадцятого століття.

3. Підгорецький замок

Один з найкращих у Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Підгорецький замок - історико-архітектурний шедевр ХVІІ століття, один із найкрасивіших замків України в стилі ренесанс, який за вишуканістю не поступається французькому Версалю. Мурований замок заснував у 1635 р. коронний гетьман Станіслав Конецпольський на місці давніших укріплень, що належали родині Підгорецьких. 

4. Олеський замок

У другій половині ХV ст. замок перестав бути оборонною спорудою і перетворився у резиденцію магнатських родів - Даниловичів, згодом Собєських, Жувуських. У 1629 році в Олеському замку народився майбутній король Польщі Ян ІІІ Собєський.

Експозиція замку представляє вітчизняне мистецтво XVІ-XVІІІ ст.. Тут зібрано ікони, безцінні твори живопису, скульптури, ужиткового мистецтва (зокрема, меблі та гобелени).Особливу вартість має збірка скульптури XVI-XVIII ст., українського портрету XVІ-XІХ ст. В комплекс, крім замку, входить колишній монастир капуцинів з костелом св. Йосифа.

Запрошуємо Вас в один із найпопулярніших туристичних маршрутів Галичини. На Вас чекають легенди середньовічних замків, історія та неймовірні краєвиди!

Екскурсії з Волочиська
Екскурсії музей
Еврика Тур
Золота підкова
Львівські замки
Римо-католицька церква
підземелля замки
виставка замок
алхімічна лабораторія
Екскурсія для дітей
замок екскурсія для дітей
екскурсія для школярів
привиди замок
стіни замку
Екскурсія замок
біла пані
картина
олеський замок
замок підгірці
золочівський замок
іконостас
козак картина
картинна виставка
інтер`єр замку
зброя замок
замок екскурсія
екскурсія волочиськ